Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/concepticmimarlik.com/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 673 Çelik Bina Yapılması | CONCEPT İÇ MİMARLIK

Çelik Bina Yapılması

Çelik Bina Yapılması

Çelik bina işlemlerinden firmamız ilk aşamada proje ve imalat işlemini gerçekleştirmektedir. Üretimde bilgisayarlı makinelerde milimetrik çelik bina üretim işlemi gerçekleşmektedir. Milimetrik üretim yapan bu bilgisayarlı makineler, hatasız üretim yapmaktadır. Projeye uygun şekilde yapılan taşıyıcı kolon ve duvar panel üretim işlemleri, profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede gerçekleşmektedir.

 

 Montaj

 

 Montaj işlemleri için bütün malzemeler kurulum alanına getirilmektedir. Kurulumda perçin, civata, kaynak ve bulon gibi birleştirici unsurlar kullanılmaktadır. Çelik konstrüksiyon kurulumu tamamlandıktan sonra çatı kurulumuna geçilmektedir. Çatı, binanın ana gövdesinden hafif olacak şekilde tasarlanmaktadır. Baca, oluk ve çatı penceresi gibi ayrıntılar projede yer almaktadır.

 

 Dış Cephe Giydirme

 

 Üçüncü aşamada bina giydirme işlemi yapılmaktadır. Bu aşamada OSB ile kaplama işlemi yapılmaktadır. Çelik konstrüksiyon üzerine yapılan giydirme, projeye uygun şekilde gerçekleşmektedir. Giydirme işleminde, OSB dışında malzeme kullanılabilir. Amerikan siding, betopan ve diğer dış cephe kaplama seçenekleri uygulanabilir. Giydirme işlemi esnasında ısı yalıtım uygulaması gerçekleşmektedir.

 

 İç Dekorasyon İşlemleri

 

 Dış kaplamadan sonra iç kaplama işlemine geçilmektedir. Isı yalıtımın üzerine alçıpan levhalar montalajlanmaktadır. Alçıpan montajından sonra sıra boya veya duvar kağıdına gelmektedir. Kapı pencere, fayans, küvet, duşakabin, lavabo ve mutfak tezgahı gibi gerekli bütün iç yapı malzemeleri yerleştirilir.

 

 Firmamız evi kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir. Çelik bina yapımında bütün aşamalarda profesyonel yöntemleri tercih ediyoruz. Depreme dayanıklı olan ve betonarme binalardan daha sağlam olan çelik binalar, son zamanların en çok tercih edilen seçeneği haline gelmiştir.  Profesyonel olarak çelik binanın anahtar teslim proje , malzeme , montaj , imalat , boya , kurulum hizmetlerini SNK YAPI firması çözüm ortağımız olarak gerçekleştirebilir. Firma hakkında detaylı bilgiyi web sitesinden  https://www.snkyapicozumleri.com  inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM

Yenilikçi İç mimarinin en hızlı , en kaliteli geridönüşümü için bizimle hemen iletişim kurun.