Hizmetlerimiz

İnşaat ve emlak sektörünün popüler olduğu günümüzde, hayatınıza renk katan ve hayallerinizi süsleyen projelerle sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Kurumsal kimliğimizle ve güçlü referanslarımızla başarılı işlere imzalar atıyoruz.

 Modern ve çağdaş tasarımları, ihtiyaçlarınız ve çevre koşulları göz önünde bulundurarak hayata geçiyoruz. İç mekânların dizaynından peyzaj mimarisine, mimari ve statik projeden anahtar teslimi işlere kadar bilgi ve becerilerimizi hizmetinize sunuyoruz.

 Hizmetlerimiz Nelerdir?

 Teknolojiyi ve çağın gereksinimlerini yakından takip ederek, proje hazırlamadan, danışmanlığa kadar her alanda uzman kadromuzla yanınızdayız. İç mimarlık, villa mimarlığı, mimari proje, peyzaj projesi ve statik proje konularında her aşamada profesyonel desteğimizi sunuyoruz.

 İç Mimarlık Hizmetimiz; Yaşam alanlarınızı sıradanlıktan ve klasikten kurtarıp, daha yaşanılır ve nefes alan ortamlara çevirmek uzmanlık alanımızdır. Tabandan tavana, ıslak zeminlerden mobilyalara kadar küçük dokunuşlarla daha estetik, işlevsel ve güvenli tasarımlara imza atıyoruz.

 Her bir işlemle ve kişilerle ayrı ayrı uğraşmadan, zaman ve mali kayıp yaşamadan, istediğiniz alanlara kavuşabilirsiniz. Siz isteğinizi ve bütçenizi belirliyorsunuz, uzman ve profesyonel iç mimarimiz tasarlayıp, gerçeğe dönüştürüyor.

 Villa Mimarlığı Hizmetimiz; Daha iyi ve yaşanabilir villalarda yaşamak sizin de hakkınızdır. Ekolojik dengeye uygun, güvenli, enerji tasarruflu ve işlevsel villa mimarisiyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Zemin etüdü ve çevresel koşulları göz önünde bulundurup, sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda proje hazırlamadan, villanın anahtar teslimine kadar bütün süreci yönetiyoruz.

 Mimari Proje Hizmetimiz; Her türlü konut ve yapıların mimari proje tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. İster müstakil konut isterse toplu konut olsun alanında uzman ve yetkili mimarlarımız istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda mimari projeyi hazırlıyorlar. Sıfırdan yeni bir proje hazırladığımız gibi devam eden projeniz için danışmanlık hizmeti de veriyoruz. 

 Peyzaj Projesi Hizmetimiz; Yaşam alanlarını ve yapıları bir bütün olarak gördüğümüzden toprak alanları da daha estetik, yeşil ve doğa dostu haline getiriyoruz. Küçük, orta ve büyük ölçekli özel ve kamu alanlarında proje hizmeti veriyoruz. Çevresel ve iklim koşullarıyla, istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, yenilikçi, tutarlı ve uygulanabilir projeler üretiyoruz.

 Statik Proje Hizmetimiz; Yapıların güvenliği ve sağlığı için en önemli proje aşamasıdır. Mimari projeyle aynı dilde olmalı ve birbirini tamamlamalıdır. Yönetmelik ve şartlara uygun yapılmayan proje sonucunda yapının yıkılması kaçınılmazdır. Marka kimliğimizle ve sektördeki deneyimimizle hem sizin hem de yapınızın güvenliğini sağlayacak statik projeler hazırlıyoruz.

 3D Modelleme Hizmetimiz; Hangi projeyi hazırlarsak hazırlayalım, teknolojiden yararlanıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızla, etüt çalışmaları ile çevresel koşullar gözetilerek önce 2D çizimler hazırlıyoruz. Bu çizimleri bilgisayara aktararak 3D modelleme oluşturuyoruz.

 Modellemeyle size sunum yapıyoruz. Üç boyutlu olarak istek ve ihtiyaçlarınızın nasıl göründüğünü görebiliyorsunuz. Kesin projeden önce revizyon yapma imkanı sunması bakımından bu aşama çok önemlidir. İleride doğacak sorunları ve eksikleri bu aşamada göstermesi ve önlem alması bakımından önemlidir.

 Danışmanlık Hizmetimiz; Deneyim ve tecrübelerimizden yararlanmak istiyorsanız danışmanlık hizmetimize başvurabilirsiniz. Yeni bir proje hazırlamakla birlikte hâlihazırdaki projelere profesyonel destekler sunuyoruz. Projelerinizin uygulanmasını takip ederek, eksiklik ve yanlışlıkları göstererek, hızlı önlem almanızı sağlıyoruz. Böylece yapının yanlış ilerlemesini önlemiş ve sizi zarardan korumuş oluyoruz.

 Anahtar Teslimi Hizmetimiz; İç mimari, villa mimarisi ve peyzaj projesi uygulamalarında anahtar teslimi hizmetimiz bulunuyor. Her bir işlem ve uygulama için usta/firma aramanız gerekmiyor. İstek ve ihtiyaçlarınızı her birine ayrı ayrı anlatma ve bütçenizi aşmanız da gerekmiyor.

 Ful paket anahtar teslimi hizmetimizle, bütçenizi aşmadan, zamanında ve istekleriniz doğrultusunda projeler üretiyoruz. Proje süresince olası fikir değişikliklerinizi anında uygulamaya geçirerek, sizi zor durumda bırakmıyoruz.